Навчання короткострокових курсів з професії “Монтажник гіпсокартонних конструкцій” триває …

У Комунальному закладі професійної (професійно-технічної) освіти “Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства” триває навчання короткострокових курсів з професії “Монтажник гіпсокартонних конструкцій” в рамках проєкту “Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих”, який реалізує ГО “Український професійний розвиток”.
Навчання продовжено відповідно до розкладу в змішаному форматі.
Уроки теоретичного навчання викладачі проводять за допомогою платформи Google Meet, а уроки виробничого навчання проводяться на базі навчально-практичного центру за технологіями фірми “Кнауф”.
Під час уроків виробничого навчання слухачі самостійно виконують такі завдання: облицювання стін із застосуванням гіпсокартонних плит безкаркасним та каркасним способом; монтаж простих перегородок із застосуванням гіпсокартонних плит; шпаклювання швів, примикань та кутів обшивок.
Проєкт “Навчання заради змін” виконується в межах Програми “Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery”, що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та діє за дорученням Уряду Німеччини.
Далі буде…
Поширити в: