Методичні комісії

Методична комісія викладачів і майстрів виробничого навчання опоряджувальних професій

Голова комісії: Кононова Лілія Олександрівна
Члени комісії: Хоменко Ольга Василівна
Прокопенко Анна Анатоліївна
Романюк Олена Володимирівна
Недільська Майя Валеріївна
Бекаурі Руслан Отарович
Філь Максим Володимирович

Методична комісія викладачів і майстрів виробничого навчання інформатики та інформаційних технологій

Голова комісії: Фарилюк Олександр Васильович
Члени комісії: Поночовний Петро Михайлович
Демченко Валерій Антонович
Суходольська Юлія Анатоліївна
Ганжа Наталія Леонідівна
Хоменко Світлана Анатоліївна
Ніколенко Ганна Олександрівна
Луценко Ольга Олександрівна

Методична комісія викладачів і майстрів виробничого навчання електротехнічних та слюсарно-зварювальних професій

Голова комісії: Малюга Віктор Петрович
Члени комісії: Михайленко Григорій Іванович
Іванченко Володимир Дмитрович
Михайленко Владислав Васильович
Немченко Сергій Васильович
Барановський Роман Олександрович
Закутна Валентина Іванівна
Кобченко Олександр Леонідович
Іутін Олександр Васильович
Самійленко Андрій Володимирович
Колесніченко Олександр Васильович
Мазур Анатолій Васильович
Дем’яненко Сергій Миколайович
Петруня Сергій Миколайович
Турчин Ігор Станіславович
Руденко Лідія Іванівна

Методична комісія викладачів фізичної культури та "Захисту України"

Голова комісії:Бородін Владислав Юрійович
Члени комісії:Хоменко Ігор Володимирович
 Соколов Віталій Сергійович
 Чернишов Юрій Юрійович
 Нітченко Юлія Сергіївна

Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін

Голова комісії: Озімовська Лариса Петрівна
Члени комісії: Самохвалова Валентина Володимирівна
Андрусенко Валентина Петрівна
Смолікова Ганна Михайлівна
Лісовська Олена Іванівна
Долінська Ірина Петрівна
Литовченко Тетяна Василівна
Шпак Світлана Вікторівнеа

Методична комісія викладачів природничо-математичних дисциплін

Голова комісії:Желєзнякова Лариса Іванівна
Члени комісії:Ярова-Терещенко Лариса Сергіївна
 Коптенко Тетяна Олександрівна
 Бовкун Вікторія Вільгалімівна
 Бачикало Ірина Миколаївна

 

Методична комісія класних керівників

Голова комісії: Нітченко Юлія Сергіївна
Члени комісії: Желєзнякова Лариса Іванівна
Закутна Валентина Іванівна
Бородін Владислав Юрійович
Бовкун Вікторія Вільгалімівна
Долінська Ірина Петрівна
Озімовська Лариса Петрівна
Шпак Світлана Вікторівна
Фарилюк Олександр Васильович
Коптенко Тетяна Олександрівна
Литовченко Тетяна Василівна
Лісовська Олена Іванівна
Ярова-Терещенко Лариса Сергіївна
Бачикало Ірина Миколаївна